Produkty

Pre všetky repasované a ReNEW produkty

 


 

Tento e-shop je certifikovaný.  

Sledujte nás na

 

 

 

Nájdete nás aj na

Ceny.Odpadneš.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Surf.sk

tovar

Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

KONTAKTY

IT Professional s.r.o.
tel: 0915 238 664
napíšte nám
facebook.com/ITPro.sro

ANKETA

Plánujete u nás niečo nakúpiť?

Áno v blízkej budúcnosti 46% Ešte neviem 17% Určite nie 14% Už som nakúpil 22%

» Obnovené/Repasované
Čo je repasovaná/obnovená výpočtová technika?

Veľkú časť nášho sortimentu tvorí repasovaná výpočtová technika. Ako repasovanie prebieha? Aké sú hlavné výhody a nevýhody repasu?

 

Ako sa liší repasovaný produkt od použitého produktu kúpeného cez inzerát?

Hlavný rozdiel medzi repasovaným počítačom a počítačom kúpeným od jednotlivca na inzerát je v poskytovanej záruke. Na repasovaný produkt je poskytovaná záruka až 2 roky. Za predajnom stojí firma u ktorej je uplatnenie záruky s nejakou chybou ďaleko jednoduchší než s uplatnením záruky od jednotlivca.

Použité produkty predává jednotlivec na inzerát často vo chvíli, keď sa u nej začínajú prejavovat chyby. Repasovaná technika je pred predajom otestovaná a vyčištěná. Riziko prejavení skrytej chyby sa tak minimalizuje.

Dalšia výhoda je predovšetkým pre firmy. Na repasovanú techniku dostanete faktúru s rozpísaným DPH a môžete si ju dať do nákladov a odčítať z daní.

 

Aký je pôvod produktov?

Repasovaná technika pochádza z väčších firiem (predovšetkým z bankového sektoru), ktorá po čase vymieňa staršiu techniku za novšiu. Použitá technika vykupuje vo veľkom, všetko sa poriadne otestuje, preinštaluje sa operačný systém alebo sa počítač naformátuje a predáva sa bez OS.

 

Ako prebieha repasovanie produktov?

Vo väčšine prípadov nie je treba s technikou nič urobiť, pretože je plne funkčná. V prípade ak sú niektoré kusy poškodené (napríklad výrazný škrabanec v krytu, fľak nebo škrabanec na displeji, apod), ale fungujú, predávajú sa so zľavou a zákazník je na túto kozmetickoú závadu upozornený v detailu produktu. Ak je produkt celkovo v horšom stave, je zaradený do kategorii B, C. Produkt je ale vždy funkčný.

Produkt je dôkladne otestovaný, vyčistený a je u ňom prepastovaný procesor a čipset. V prípade, že je chybný niektorý komponent, tak je vymenený na nový.

 

Aké sú výhody a nevýhody repasovanej techniky?

  • V porovnaní s výpočtovou technikou kúpenou na inzerát je kúpa repasu bezpečnějšia a je vhodná aj pre firmy.
  • V porovnaní s novou technikou je tu výhoda predovšetkým cenová.
  • Jedná sa zpravidla o značkovú techniku. Napríklad notebooky sú často z vyššej triedy a preto sú v porovnaní s lacnými novými lowendy o mnoho kvalitnejšie spracované. Repasy sú zpravidla vhodné tam, kde nie sú kladané vysoké nároky na výkon, ale na spolahlivosť a na nízku cenu.
  • Notebooky majú väčšinou použitú bateriu s nižšou kapacitou a cudzojazyčnú klávesnicu. Pre lokalizáciu klávesnice je možné použít prelepky, ktoré v prípade potreby aj nalepíme za Vás.
Prečo sa oplatí kúpiť repasovanú výpočtovú techniku od nás?

Vyberáte počítač, notebook alebo iný produkt a chcete byť opravdu presvedčený, že ste si vybrali správne? Prezradíme Vám hned niekoľko dôvodov, prečo sme si istý, že ste zvolili najlepšie, a prečo stojí to za to nakúpiť práve u nás!

Hlavne preto, lebo je lacná

Väčšina užívateľov potrebuje predovšetkým pripojiť sa k internetu, chce sa naučiť cudzí jazyk, zahrať hru, napísať dopis a to všetko hravo zvládne na repasovanom počítači či notebooku za neporovnatelne nižšiu cenu. Najmenej využitý výkon výpočtovej techniky je vo firmách, kde sa počítač alebo notebook používá najmä na písanie dokumentov, správu pošty a pripojenie k internetu. Na to nepotrebujete techniku za 1.000 €!

U žiadného iného tovaru tak neklesá cena ako u výpočtovej techniky. Dnes kúpený nový počítač má za pol roka cenu na 60 až 70% pôvodnej ceny! A to bez akejkoľvek straty funkčnosti. A určite ho budete dalšie 2-3 roky používať a potom už ho predáte za zlomok pôvodnej ceny, ale počítač stále pracuje.

 

Preto, lebo je spoľahlivá

Ponúkame Vám širokú škálu výpočtovej techniky svetových značiek ako Lenovo, Hewlett Packard, DELL ktoré už majú 1 a viac rokov bezporuchovej prevádzky za sebou. Väčšina porúch vzniká práve tesne po zadovážení novej VT. Môžeme si preto dovoliť poskytovať na repasovanú VT záruku 2 roky, čo je nezvyčajné u iných dodávateľov repasovanej VT. Samozrejmosťou je aj legálny systém Windows 7, alebo Windows 10!

 

Preto, lebo je v dobrom stave

Naše produkty prejdú dôkladným očištením a vyzerajú ako nové. Na webe máme pridané aj reálne fotky. Všetky naše produkty prejdú aj náročným procesom kontroly. Zaručujeme skúšobnú dobu 14 dní! Niektorí ľudia nemajú o repasovaných počítačoch dobrú mienku, pretože ich vlastnili predtým iní majitelia. Avšak pojem „repasovaný“ vo všeobecnosti znamená, že z pevného disku zariadenia boli vymazané staršie dáta a boli na ňom uskutočnené potrebné úpravy a aktualizácie.

 

Preto, lebo ponúkame najvýhodnejší software 

Vždy môžeme ponúknuť ten najvýhodnejší software za výrazne nižšie ceny ako u nových počítačov. Cena operačného systému Windows u nového počítača je 80€. K repasovanému počítaču máte možnosť získať legálny operačný systém Windows už za 28€,  teda ušetríte viac ako 70% ceny za rovnako funkčný operačný systém.

 

Preto, lebo poskytujeme záručný aj pozáručný servis

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že servis hardware pravdepodobne nebudete potrebovať, ale aj tak Vám garantujeme záručný a pozáručný servis. Poradíme Vám s akýmkoľvek problémom, opravíme aj Vašu terajšiu výpočtovú techniku.

 

Preto, lebo za dopravu neplatíte

Všetky repasované aj Remarketed produkty Vám doručíme zadarmo, čiže za dopravu pri kúpe u nás neplatíte nič.

 

Preto, lebo dodanie je rýchle

V prípade ak si objednávate na dobierku do 15:00 hodiny tovar expedujeme ešte ten istý deň a bude Vám doručený nasledujúci pracovný deň.

 

MTY1YmY