Produkty

Pre všetky repasované a Remarketed produkty

 


 

Tento e-shop je certifikovaný.  

Sledujte nás na

 

 

 

Nájdete nás aj na

Ceny.Odpadneš.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Surf.sk

tovar

Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

KONTAKTY

IT Professional s.r.o.
tel: 0915 238 664
napíšte nám
facebook.com/ITPro.sro

»
Atrament

 

ColorWay atramenty sú dovážené z Číny. Vyznačujú sa vysokou svetlosťou, vodeodolnosťou, širokým farebným rozsahom na vytváranie ostrej a čistej tlače. Vďaka vedeckému vývoju aplikovanom vo výrobe si výtlačky zachovávajú trvácnosť v dlhom časovom horizonte.

Aké sú výhody používania ColorWay atramentov?

  • Konsolidovaná a zdokonalená chemická odolnosť.
  • Farebnosť a kvalita vytlačených obrázkov je porovnateľná s originálnym atramentom
  • Kompatibilnosť s výrobcami originálnych atramentov a tlačiarní.
  • Optimálny pomer kvalita/cena

 

V našej ponuke nájdete cez 60 druhov atramentov pre požitie so známymi tlačovými značkami ako Epson, Canon, Hp a Brother. Atramenty sú všetkých najpoužívanejších typov – vodorozpustné, UV vodorozpustné, pigmentové a sublimačné. Atramenty sú vhodne pre všetky neprofesionálne tlačiarne, ktoré sú dostupné na trhu.

  1. Vodorozpustné atramenty - sú ideálnym riešením pre tlačiarne na báze vodorozpustných farieb, ktoré sú vo forme iónov sústredených v rozpúšťadlách. Atrament má pridané substancie, ktoré priťahajú vodnú paru zo vzduchu. To chráni atrament pre zaschnutím.
  2. UV vodorozpustné atramenty – majú rovnaké vlastnosti ako vodorozpustné atramenty ale sú odolnejšie voči pôsobeniu svetla a sú teda stálofarebnejšie.
  3. Pigmentové atramenty – farbivo alebo farebné častice v atramente sú vo vode nerozpustné a majú vlastnosti pevnej látky. Častice sú dostatočne malé nato, aby voľne prešli cez trysky tlačovej hlavy. Fyzický a vizuálny rozdiel medzi pigmentovým a vodorozpustným atramentom je taký, že pigmentový atrament je hustý a žiarivejší . Naopak, vodorozpustné atramenty sú priehľadné.
  4. Sublimačné atramenty – tieto atramenty obsahujú špeciálne sublimačné farbivá a sú určené na priamu alebo nepriamu tlač na polyestérové tkanivá. Ohrievanie spôsobí, že farbivo sublimuje do vlákien a vytvára trvácny obrázok

 

ZDI5ZDZ