Produkty

Pre všetky repasované a Remarketed produkty

 


REFERENCIE

Prehľadnosť obchodu
 (5.0)
Komunikácia
 (5.0)
Dodacia doba
 (5.0)
Kvalita tovaru
 (5.0)
 
Pridajte hodnotenie  a získate IT Pro Club body
 

 

Sledujte nás na

 

 

 

Nájdete nás aj na

Ceny.Odpadneš.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Surf.sk

tovar

Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

KONTAKTY

IT Professional s.r.o.
tel: 0915 238 664
napíšte nám
facebook.com/ITPro.sro

» Platby a doručenie
Spôsoby platby a doručenia

Zakúpený tovar je možné uhradiť bankovým prevodom alebo dobierkou.

Bankový prevod - zálohová faktúra 

Pri akceptovaní objednávky Vám bude zaslaný email so zálohovou faktúrou. Variabilný symbol pre úhradu je číslo Vašej zálohovej faktúry. Akonáhle bude platba poukázaná v prospech nášho účtu, odošleme Vám objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. V prílohe informačného e-mailu pošleme faktúru - daňový doklad, ktorá slúži zároveň aj ako dodací a záručný list! Pri medzibankových prevodoch je potrebné rátať s pripísaním platby v priebehu 1-2 dní. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 7-ich dní, objednávka bude automaticky stornovaná, ak sa strany nedohodnú inak. V prípade úhrady touto formou automaticky získate kupón na zľavu 3% z ceny nasledujúcej objednávky.

Číslo účtu: 4014502456/7500 (ČSOB)

Dobierka

Pri potvrdení objednávky Vám bude zaslaný email ako potvrdenie objednávky. Príplatok za dobierku je 1,70 € s DPH. V určitých prípadoch pri nákupe na dobierku kúpna zmluva je uzatvorená medzi kupujúcim a našim poskytovateľom.

Doprava

Tovar je možné prevziať osobne na adrese sídla spoločnosti, alebo v Mostovej po dohode presného termínu ak sa strany nedohodnú inak. Pri osobnom odbere sa účtuje manipulačný poplatok vo výške 2 € s DPH do výšky objednávky 120 € s DPH. Pri určitých produktoch osobný odber je možný aj bez manipulačných poplatkoch, v tomto prípade Vás budeme informovať po spracovaní objednávky.

Pokiaľ je zákazník z väčšej vzdialenosti zo Slovenskej republiky a nemôže si pre tovar osobne prísť, samozrejme doručujeme všetko kuriérskou službou na zákazníkom určenú adresu. Využívame služby rôznych dopravných spoločností, ktorí vybraný tovar dopravujú nasledujúci pracovný deň od 8:00 do 18:00. Podmienkou je odoslanie objednávky, jej vyfakturovanie a úhrada faktúry do 15:00 hod. v pracovný deň.

Doprava ZDARMA pri zasielaní tovaru kuriérskou službou v rámci Slovenskej republiky hradí náklady na prepravu predávajúci. Podmienkou je nákup v hodnote aspoň 120 € s DPH. Doručenie objednávky je spoplatené vo výške 3,50 € s DPH.

Pri preberaní zásielok je nutné aby ste skontrolovali počet balíkov a stav zásielky, ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba to uviesť na preberací protokol. V opačnom prípade, ak je potvrdený preberací protokol, že prevzatá zásielka je v poriadku bude akákoľvek reklamácia zo strany prepravcu zamietnutá.

AKCIA - Doprava ZDRAMA

Platí pre všetky repasované a Remarketed produkty a komponenty až do odvolania.

ZTY2O