Produkty

Pre všetky repasované a Remarketed produkty

 


 

Tento e-shop je certifikovaný.  

Sledujte nás na

 

 

 

Nájdete nás aj na

Ceny.Odpadneš.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Surf.sk

tovar

Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 


Úvod » PC periférie » Networking - sieťové prvky » TP-LINK T2500-28TC, JetStreamT 24-Port L2 Managed L2 Switch, 24x 10/100Mbps RJ45 + 4x Giga Combo RJ45/SFP, 1U 19"


        

TP-LINK T2500-28TC, JetStreamT 24-Port L2 Managed L2 Switch, 24x 10/100Mbps RJ45 + 4x Giga Combo RJ45/SFP, 1U 19"

Skladom

 


0x

Cena bez DPH: 134,50 EUR

Cena s DPH(20 %): 161,40 EUR

Nákupom získate 161 bodov


do košíka:
   
Skladom: 1,00
Číslo produktu: 991230
P/N: T2500-28TC(TL-SL5428E)
EAN kod: 6935364020873

24-portový 10/100Mbit/s + 4-portový gigabitový L2 řízený switch JetStream T2500-28TC (TL-SL5428E)



  • AAA, ACL, 802.1X ověření, Zabezpečení portů, Filtrování IP, Strom control, DHCP Snooping, Strážce zdroje IP a ochrana DoS poskytují silnou strategii zabezpečení



  • DDM umožňuje monitorování všech SFP modulů vložených do switche



  • L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace



  • SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in přináší bohaté metody řízení





































HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols



IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p



Interface



24 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4 Combo Gigabit SFP Ports 1 Console Port



Network Media



10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF



Fan Quantity



Fanless



Power Supply



100~240VAC, 50/60Hz



Power Consumption



Maximum: 15W (220V/50Hz)



Dimensions ( W x D x H )



17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)






























PERFORMANCE



Stacking



32 Units Virtual Stacking



Bandwidth/Backplane



12.8Gbps



Packet Forwarding Rate



9.5Mpps



MAC Address Table



8k



Jumbo Frame



2048 Bytes










































SOFTWARE FEATURES



Quality of Service



4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS



L2 Features



IGMP Snooping: V1/V2/V3 802.3ad with LACP STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard Port Mirroring Flow Control



VLAN



Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/ QinQ, GVRP



Access Control List



Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS



Security



IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1x (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support DoS Defend Dynamic ARP inspection (DAI) SSH: V1/V2 SSL:V1.5/V2 Port Security Broadcast Storm Control Guest VLAN IP Source Guard



IPv6



Dual IPv4/IPv6 stack Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6



IPv6 Applications



DHCPv6 Client Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP



Management



System Diagnose: VCT DDM sFlow SNMP: V1/V2/V3 RMON: Group 1, 2, 3, 9 Command Line Interface: Telnet/Console Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web DGCO Client & BOOTP Client SYSLOG & Public MIBS


























OTHERS



Certification



CE, FCC, RoHS



Package Contents



Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet



System Requirements



Microsoft Windows XP, Vista , 7, 8, 10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux



Environment



Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing





Poznámka: Z technických príčin zatiaľ nemáme možnosť tento produkt dodať na dobierku. Úhrada je možná na zálohovú faktúru, na faktúru alebo platobnou kartou cez platobnú bránu Barion alebo B-Payment
Záruka: 60 Mesiac(ov)
Výrobca: TP-LINK
Prevedenie: Rack mounted 19"
Technológia: Fast Ethernet + Gigabit uplink
Maximálny počet portov: 28
Management: SNMP/RMON

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MTlmZm