Produkty

Pre všetky repasované a Remarketed produkty

 


 

 

Sledujte nás na

 

 

 

Nájdete nás aj na

Ceny.Odpadneš.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Surf.sk

tovar

Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 


Úvod » PC periférie » Networking - sieťové prvky » TP-LINK T1500-28TC, JetStreamT 24-Port Smart Switch, 24x 10/100M RJ45 + 4x Giga RJ45 + 2x Giga SFP, 1U 19"


        

TP-LINK T1500-28TC, JetStreamT 24-Port Smart Switch, 24x 10/100M RJ45 + 4x Giga RJ45 + 2x Giga SFP, 1U 19"

Skladom

 


0x

Cena bez DPH: 104,52 EUR

Cena s DPH(20 %): 125,42 EUR

Nákupom získate 125 bodov


do košíka:
   
Skladom: 1,00
Číslo produktu: 991221
P/N: T1500-28TC(TL-SL2428)
EAN kod: 6935364021207

JetStream 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch T1500-28TC (TL-SL2428)



  • 24 10/100Mbps RJ45 Ports, 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports and 2 Combo Gigabit SFP Slots





  • Integrated security strategy including 802.1Q VLAN, Port Security and Storm control help protect LAN area investment





  • L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application





  • WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features








































HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols



IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p



Interface



24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo Gigabit SFP Slots



Network Media



10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF



Fan Quantity



Fanless



Power Supply



100~240VAC, 50/60Hz



Power Consumption



Maximum: 10.5W (220V/50Hz)



Dimensions ( W x D x H )



17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)



























PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane



12.8Gbps



Packet Forwarding Rate



9.5Mpps



MAC Address Table



8K



Jumbo Frame



9216 Bytes



































SOFTWARE FEATURES



Quality of Service



802.1p CoS/DSCP priority
4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN



L2 Features



IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED



VLAN



Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)



Access Control List



L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports



Security



Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend



Management



Web-based GUI
Command Line Interface(CLI) through telnet
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image



























OTHERS



Certification



CE, FCC, RoHS



Package Contents



T1500-28TC
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kits
Rubber Feet



System Requirements



Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.



Environment



Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing




Poznámka: Z technických príčin zatiaľ nemáme možnosť tento produkt dodať na dobierku. Úhrada je možná na zálohovú faktúru, na faktúru alebo platobnou kartou cez platobnú bránu Barion alebo B-Payment
Záruka: 60 Mesiac(ov)
Výrobca: TP-LINK
Prevedenie: Rack mounted 19"
Technológia: Fast Ethernet + Gigabit uplink
Maximálny počet portov: 28
Management: Web

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NmMwODc4OT